Alman Kurdu Nerede Beslenmeli ?

2
1256

Alman Kurdu Nerede Beslenmeli

Alman kurdu nerede beslenmeli ? Apartmanda Alman kurdu beslenir mi şeklinde bir çok soru ile karşı karşıya kaldık. bunun için Alman kurdu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Alman kurdu apartmanda beslenmesi uygun değildir. Alman kurdu bilindiği gibi zeki bir köpektir ve genel olarak eğitimler için Alman kurdu tercih edilmektedir. Alman kurdunu evde beslediğimiz de köpek açısından kötü bir durum olacaktır. Alman kurdu enerjisini dışarı atmak isteyecektir ancak ev içinde bu ortamı bulamayacaktır.

Alman Kurdu Nerede Beslenmeli ? 1

Alman kurdu apartmanda beslemek istiyorum başka çağrem yok diyorsanız da Alman kurdunu dışarı çıkarıp gezdirmeniz gerekmektedir.

Alman kurdunuz varsa ve bir bahçeli evde değilseniz sabah ve akşam olmak üzere  dışarı çıkartmanız gerekmektedir. Yaklaşık 45-60 dk aralığında gezdirmeniz gerekmektedir.

Alman kurdu bildiğiniz ve merak ettiğiniz köpekler arasındadır. bugün Alman kurdu hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bir çok köpek cinsi ve ırkı gibi farklı cinslerin birleşmesi sonucu meydana gelmemiştir. 

İlk olarak 1899 yılında kayıt altına alınmıştır. Almanya da  tescillenmiştir.

Bir çok köpek cinsine ve ırkına göre büyük bir cinstir. her cinste olduğu gibi erkekler daha iri olabilmektedir.

Genel olarak 40-50 kilo arasında bir ağırlığa sahiptir. aynı zamanda omuz uzunlukları da 60-70 cm civarındadır.

Alman kurdu eğitimcilerin de gözdesidir diyebiliriz  çünkü zeki bir köpektir. en çok beslenen köpek olma özelliğine de sahiptir.

Alman Kurdu Eğitimi ve Eğitimli Köpek Alımı

Alman kurdu köpekleri eğitimli olarak satıldığı için bir çok kişi büyük Alman kurdu almaktadır ve eğitimli olmasına dikkat edilmektedir.Alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır.

Alman kurdu eğitimleri sırasıyla üç aşama ile gerçekleşmektedir. ilk olarak temel itaat eğitimden geçmiş olması gerekmektedir. bu gündelik hayatta sürekli bilmesi ve yapması gereken eğitimlerdir. diğer bir eğitim ise ileri itaat  eğitimidir ve son eğitim olarakda alan koruma güvenlik eğitimi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here