Hakkımızda

Kuruluş

Hakkımızda 1

Patiledi.com 2018 yılında kedi ve köpek severlere faydalı bilgiler sağlamak amacıyla faaliyete başlamış bir platformdur.
Yayın amacı; yeni pati sahiplenen bireylerin aklındaki soruları yanıtlamak, patililerin bakımını daha kolay hale getirmektir.

Yayınlar

Patiledi.com’da yayınlanan makaleler, akademik düzeyde olmakla beraber,kedi bakımı konusunda uzman bireyler tarafından özgün olarak yazılıp yayınlanmaktadır.
Makalelerin telif hakları patiledi.com’a ait olup, izinsiz kopyalamaya, kaynak gösterilmeksizin alıntı yapmaya izin vermemektedir. 

Sorumluluk Reddi

Yayınlarımız her ne kadar özgün, profesyonel ve tecrübeli editörler tarafından yazılmış olsa da, sağlık gibi önemli konularda her kedinin farklı yöntemlere farklı tepkiler verebilme ihtimaline karşın, yayınlanan bilgileri evcil hayvanınıza uygulamadan önce uzman bir hekimden destek alınmasını öneriyoruz.
Makalelerin altında bulunan yorum alanı, tüm ziyaretçilere açık olup, yazılan yorumlar onay işleminden sonra yayınlanmaktadır.
Yorumlarda her çeşit ek bilgiye, eleştiriye veya itiraza yer verilebilir. Fakat beyan edilen yorumlardan yorum sahibi sorumludur.

Yasal Prosedürler

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti içerisinde sunucularda barınmakta olup, Yayınlarımız Türkiye Cumhuriyeti kanunları  ve Telekominikasyon İletişim Bakanlığı kurallarına uygun olacak şekilde denetlenmektedir.

Reklam Prensipleri

Patiledi.com tamamen ücretsiz kullanıma ve bilgi faydalanmasına sunulmuş bir internet sitesidir.
Yayın ve barındırma masrafları için ziyaretçilerden kesinlikle ücret talep edilmez.
Genel giderleri karşılamak amacıyla patiledi.com üzerinde bir takım reklamlar görebilirsiniz.
Patiledi.com sadece Google Adsense vb. güvenilir kuruluşlarca sağlanan reklamları kullanarak ziyaretçilerine güvenli bir reklam deneyimi sunmayı hedefler.